Logo Harmonia studio

Trenerzy


Ukończyłam dietetykę na AWF w Poznaniu. Od 2014 jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki, a w 2017 roku ukończyłam szkolenie trenera personalnego. Jestem również certyfikowanym nauczycielem Jogi oraz instruktorem Aerial Jogi i Nordic Walking.

Uczestniczyłam w kursach jump, step, total body conditioning, kettlebell, trening funkcjonalny, aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie, pilates, zdrowy kręgosłup, stretching i BodyBalance. Przez 6 lat rozwijałam swoje zamiłowanie do tańca orientalnego, poznając jego tajniki i biorąc udział w konkursach z zespołami tanecznymi „Manolya” i „Dalaya”.

Stale poszerzam swoje kwalifikacje, ukończyłam kurs z zakresu medycyny niekonwencjonalnej – terapia dźwiękiem mis tybetańskich.

Będzie mi bardzo miło gościć Cię w murach Harmonia Studio. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu.

Do zobaczenia :)

Od 2004 roku jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością aerobik. Do fitnessu doprowadził mnie taniec, ponieważ swoją przygodę z aktywnością fizyczną rozpoczęłam jako nastolatka - najpierw tańcząc w grupie tanecznej, a potem próbując tańca towarzyskiego.

Przez 6 lat związana byłam zawodowo z klubami sieciowymi zarówno jako instruktor, jak i manager. Na przestrzeni kilkunastu lat szkoliłam się w wielu formach fitness: step, fitball, jump, zdrowy kręgosłup, stretching, BodyBalance, nordic walking i pilates. Ten ostatni rodzaj zajęć pokochałam najbardziej i od wielu lat rozwijam się w tej technice.

Poza tym jestem żoną triathlonisty i mamą dwóch synów, którzy również lubią ruch i trenują piłkę nożną.

Do zobaczenia na macie :)

W moim życiu sport ma szczególne znaczenie i jestem z nim związany od najmłodszych lat. Zaczęło się od piłki nożnej, którą uprawiałem od dziecka, jednak moja uwaga została obecnie skierowana na trening ogólnorozwojowy. Pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinie treningu z masą własnego ciała.

W wolnych chwilach staram się dbać nie tylko o moje ciało, ale również o umysł, dlatego czytam rozwojowe książki i chętnie uczestniczę w zajęciach mindfulness, takich jak joga czy pilates. Fascynują mnie piesze wędrówki po górskich szlakach. Lubię też czasem oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć w świecie gier.

Jeśli chcesz zmienić swój styl życia oraz pozytywnie wpłynąć na swoje zdrowie, samopoczucie i ciało - zapraszam na trening! :)

Magister położnictwa, specjalistka pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego z 5-letnim doświadczeniem w pracy w szpitalu GPSK UM przy ul. Polnej w Poznaniu oraz 2-letnim doświadczeniem w pracy na misjach w Etiopii i Kenii. Absolwentka studiów podyplomowych: Holistyczna opieka okołoporodowa. Certyfikowany instruktor hipnoporodu. Obecnie pracuje w Szpitalu Powiatowym w Śremie. Pasjonatka porodów naturalnych i macierzyństwa bliskości.

W Harmonia Studio Ewelina prowadzi zajęcia Zdrowa Mama. Zapraszamy!

Jestem pasjonatką sportu od najmłodszych lat. Z wyróżnieniem ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu (specjalność: „Gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna” na kierunku Wychowanie Fizyczne).

Po obronie dyplomu magistra nie zwolniłam tempa, do swojego dorobku dodając m.in. kurs instruktora fitness, trenera personalnego, instruktora lekkiej atletyki oraz kierownika i wychowawcy kolonijnego.

Mam kilkuletnie doświadczenie jako nauczyciel WF oraz trener fitness. Najlepiej czuję się w rytmice, tańcu oraz kreatywnych grach i zabawach drużynowych. Uwielbiam również trening oparty na ćwiczeniach funkcjonalnych, wzmacniających całe ciało.

Prywatnie jestem pasjonatką tańca, miłośniczką podróży oraz szczęśliwą żoną i młodą mamą.

Zapraszam na zajęcia do Harmonii! :)

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego. Moja praca magisterska dotyczyła kwestii związanych ze zmieniającą się jakością życia osób ćwiczących Tai Chi.

Mam 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Szczególnie interesuje mnie walor zdrowotny Tai Chi. Brałem udział w wielu szkoleniach, także w Azji. Bardzo interesuje mnie harmonijny ruch Tai Chi i wygodne pozycje, które pozwalają pracować z mięśniami głębokimi i przykręgosłupowymi. Łagodny, spokojny sposób poruszania się odpręża oraz relaksuje ciało i psychikę.

Zapraszam na zajęcia do Harmonia Studio.