Logo Harmonia studio

Trenerzy


Ukończyłam dietetykę na AWF w Poznaniu. Od 2014 jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki, a w 2017 roku ukończyłam szkolenie trenera personalnego.

Uczestniczyłam w kursach jump, step, total body conditioning, kettlebell, trening funkcjonalny, aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie, pilates, zdrowy kręgosłup, stretching i BodyBalance. Przez 6 lat rozwijałam swoje zamiłowanie do tańca orientalnego, poznając jego tajniki i biorąc udział w konkursach z zespołami tanecznymi „Manolya” i „Dalaya”.

Stale poszerzam swoje kwalifikacje, dlatego w grudniu ubiegłego roku ukończyłam kurs z zakresu medycyny niekonwencjonalnej – terapia dźwiękiem mis tybetańskich, a w tym roku zostałam certyfikowanym nauczycielem Jogi oraz instruktorem Aerial Jogi i Nordic Walking. W najbliższym czasie planuję dalsze szkolenia, o czym dowiecie się niebawem :)

W tym roku spełniam marzenie o stworzeniu kameralnego, butikowego studio treningowego, w którym osobiście będę prowadziła konsultacje, treningi personalne, jogę, zajęcia wzmacniające, nordic walking, zdrowy kręgosłup, masaż dźwiękiem oraz absolutną nowość i moje nowe oczko w głowie – aerial jogę :)

Będzie mi bardzo miło gościć Cię w murach Harmonia Studio :) Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszam Cię do kontaktu.

Do zobaczenia :)

Od 2004 roku jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością aerobik. Do fitnessu doprowadził mnie taniec, ponieważ swoją przygodę z aktywnością fizyczną rozpoczęłam jako nastolatka - najpierw tańcząc w grupie tanecznej, a potem próbując tańca towarzyskiego.

Przez 6 lat związana byłam zawodowo z klubami sieciowymi zarówno jako instruktor, jak i manager. Na przestrzeni kilkunastu lat szkoliłam się w wielu formach fitness m.in. step, fitball, jump, zdrowy kręgosłup, stretching, BodyBalance, nordic walking i pilates. Ten ostatni rodzaj zajęć pokochałam najbardziej i od wielu lat rozwijam się w tej technice.

Poza tym jestem żoną triathlonisty i mamą dwóch synów, którzy również lubią ruch i trenują piłkę nożną. W Harmonia Studio spotkasz mnie na zajęciach nordic walking, ABT oraz Pilates.

Do zobaczenia na macie :)

Taniec towarzyszy mi od młodych lat, zaczynałam od tańca nowoczesnego, jednak w duszy od zawsze grała muzyka latino. Szukając siebie w tańcu uczestniczyłam w zajęciach latino solo i salsa solo. Jednak dopiero 4 lata temu odkryłam swoją prawdziwą taneczną miłość – bachatę. Od tego czasu “przepadłam”, poświęcając swoją uwagę, czas i serce na kursy, warsztaty i praktisy taneczne.

Swoje doświadczenie nabywałam tańcząc w formacjach. Mam też za sobą kilka występów na scenie: w 2018 roku uczestniczyłam w projekcie bachatowym “One Call Away” w parach, później w 2019 roku kobiecy projekt „Bachata Ladies Challenge”, w 2020 roku pokazy w ramach projektów: „Kiko & Christina Sensual Team Poznań” a także „Women Movement By Gatica”. Cały czas doskonalę swój warsztat ucząc się od polskich i zagranicznych instruktorów bachaty. Prowadzenie zajęć tanecznych i warsztatów daje mi ogromną satysfakcję.

W Harmonia Studio prowadzę Bachatę. Do zobaczenia na parkiecie :)

W moim życiu sport ma szczególne znaczenie i jestem z nim związany od najmłodszych lat. Zaczęło się od piłki nożnej, którą uprawiałem od dziecka, jednak moja uwaga została obecnie skierowana na trening ogólnorozwojowy. Pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinie treningu z masą własnego ciała. Jestem również w trakcie zdobywania kwalifikacji trenera medycznego.

W wolnych chwilach staram się dbać nie tylko o moje ciało, ale również o umysł, dlatego czytam rozwojowe książki i chętnie uczestniczę w zajęciach mindfulness takich jak joga, pilates czy BODYBALANCE. Fascynują mnie piesze wędrówki po górskich szlakach. Lubię też czasem oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć w świecie gier.

Jeśli chcesz zmienić swój styl życia oraz pozytywnie wpłynąć na swoje zdrowie, samopoczucie i ciało - zapraszam na trening!