Logo Harmonia studio

Trenerzy


Ukończyłam dietetykę na AWF w Poznaniu. Od 2014 jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki, a w 2017 roku ukończyłam szkolenie trenera personalnego. Jestem również certyfikowanym nauczycielem Jogi oraz instruktorem Aerial Jogi i Nordic Walking.

Uczestniczyłam w kursach jump, step, total body conditioning, kettlebell, trening funkcjonalny, aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie, pilates, zdrowy kręgosłup, stretching i BodyBalance. Przez 6 lat rozwijałam swoje zamiłowanie do tańca orientalnego, poznając jego tajniki i biorąc udział w konkursach z zespołami tanecznymi „Manolya” i „Dalaya”.

Stale poszerzam swoje kwalifikacje, ukończyłam kurs z zakresu medycyny niekonwencjonalnej – terapia dźwiękiem mis tybetańskich.

Będzie mi bardzo miło gościć Cię w murach Harmonia Studio. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu.

Do zobaczenia :)


Ukończone kursy i szkolenia:

 • Aerial Pilates, Patryk Tomaszewski, 27.01.2024
 • Yin Joga Teacher, Olala Yoga and Pilates School, Yoga Alliance, 4.02.2023
 • Joga For Seniors, Olala Yoga and Pilates School, Yoga Alliance, 28.01.2023
 • Joga Nidra, Olala Yoga and Pilates School, Yoga Alliance, 25.01.2023
 • Creative Flow Yoga, Olala Yoga and Pilates School, Yoga Alliance, 15.10.2022
 • Instruktor Aerial Joga, 27-28.03.2021
 • Nauczyciel Jogi, EFiB, 08.2020-01.2021
 • Instruktor Nordic Walking, Akademia Polska, 18.04.2021
 • Terapia dźwiękiem mis tybetańskich, Centrum Terapii Naturalnych Hagalaz, 12.2020
 • Inspiracje do zajęć mentalnych, Akademia ZDROFIT, 03.07.2020
 • Les Mills BODYBALANCE Instructor, 29.11.2019
 • Grupowy trening funkcjonalny, Akademia ZDROFIT, 5.08.2018
 • Functional Training, Profi Fitness School, 21-22.07.2018
 • Active Mum, Premium Sport Academy, 21.01.2018
 • Trener Personalny, CITIZEN, 04-05.2017
 • Aktywność fizyczna kobiet w ciąży, Rehakursy, Circa Feminae, 19-20.01.2017
 • Kettlebell, EFiB, 03-04.07.2015
 • Instruktor Jumping Fitness, 03.2015
 • Total Body Conditioning, Profi Fitness School, 14-15.03.2015
 • PFS Pilates I, Profi Fitness School, 28.02-01.03.2015
 • Instruktor Rekreacji Ruchowej Fitness: Nowoczesne Formy Gimnastyki, Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu, 09.2013-07.2014

W moim życiu sport ma szczególne znaczenie i jestem z nim związany od najmłodszych lat. Zaczęło się od piłki nożnej, którą uprawiałem od dziecka, jednak moja uwaga została obecnie skierowana na trening ogólnorozwojowy. Pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinie treningu z masą własnego ciała.

Ukończyłem kursy: trener personalny, trening funkcjonalny, instruktor TRX.

W wolnych chwilach staram się dbać nie tylko o moje ciało, ale również o umysł, dlatego czytam rozwojowe książki i chętnie uczestniczę w zajęciach mindfulness, takich jak joga czy pilates. Fascynują mnie piesze wędrówki po górskich szlakach. Lubię też czasem oderwać się od rzeczywistości i zanurzyć w świecie gier.

Jeśli chcesz zmienić swój styl życia oraz pozytywnie wpłynąć na swoje zdrowie, samopoczucie i ciało - zapraszam na trening! :)


Ukończone kursy i szkolenia:

 • Gym Instryctor & Personal Trainer, 04-05.2023
 • PFS Taśmy podwieszane, Profi Fitness School, 2023
 • Trening Funkcjonalny, EFiB, 2022
 • Personal Trainer, Akademia Szkolenia Trenerów, 06-08.2021

Od 2004 roku jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością aerobik. Do fitnessu doprowadził mnie taniec, ponieważ swoją przygodę z aktywnością fizyczną rozpoczęłam jako nastolatka - najpierw tańcząc w grupie tanecznej, a potem próbując tańca towarzyskiego.

Przez 6 lat związana byłam zawodowo z klubami sieciowymi zarówno jako instruktor, jak i manager. Na przestrzeni kilkunastu lat szkoliłam się w wielu formach fitness: step, fitball, jump, zdrowy kręgosłup, stretching, BodyBalance, nordic walking i pilates. Ten ostatni rodzaj zajęć pokochałam najbardziej i od wielu lat rozwijam się w tej technice.

Poza tym jestem żoną triathlonisty i mamą dwóch synów, którzy również lubią ruch i trenują piłkę nożną.

Do zobaczenia na macie :)

Magister położnictwa, specjalistka pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego z 5-letnim doświadczeniem w pracy w szpitalu GPSK UM przy ul. Polnej w Poznaniu oraz 2-letnim doświadczeniem w pracy na misjach w Etiopii i Kenii. Absolwentka studiów podyplomowych: Holistyczna opieka okołoporodowa. Certyfikowany instruktor hipnoporodu. Obecnie pracuje w Szpitalu Powiatowym w Śremie. Pasjonatka porodów naturalnych i macierzyństwa bliskości.

W Harmonia Studio Ewelina prowadzi zajęcia Zdrowa Mama. Zapraszamy!

Z wielką przyjemnością dołączam do zespołu Harmonia Studio. Podążam ścieżką jogi od ponad 20 lat. Tym kierunkiem zainteresowała mnie moja córka, która sama jest nauczycielką.

Moje kroki na macie przejęła hatha joga - spokojna praktyka dla każdego i czysta przyjemność spotkania z ciałem. Kocham skręty, ich ciepło rozchodzące się po całym ciele i doświadczanie coraz większej elastyczności. Do praktyki dołączam chętnie mudry, czyli jogę dłoni. To uzupełniający sposób na zdrowie, energię i równowagę.

Podziwiam i korzystam z osiągnięć starych Mistrzów, a obok tego z nowych możliwości i wymiany praktyk z młodymi nauczycielami, dlatego regularnie biorę udział w warsztatach.

Czuję, że hatha joga jest jednym z lepszych sposobów na odnalezienie harmonii w swoim życiu, a na zaangażowanie się w zdrowy ruch nigdy nie jest za późno.

Do zobaczenia na macie!

Od 2014 roku dzielę się obfitością jogi z innymi. Jestem nauczycielem, który nie tylko praktykuje ze swoimi podopiecznymi asany, pranayamę i medytację. Jestem przy nich na ich ścieżce rozwoju ukazując jej piękno, inspirując i dbając, by ta droga była nauką jakiej potrzebują na ten właśnie moment w swoim życiu. Ogromną radość sprawia mi obserwowanie, jak moi uczniowie krok po kroku odkrywają swój naturalny potencjał i budują szczęśliwe życie w zgodzie ze sobą. W Harmonia Studio zapraszam Cię do wspólnego odkrywania piękna Jogi Kundalini.

Ukończone kursy:

 • Certyfikowany nauczyciel jogi w nurcie Vinyasa Yoga i Yin – Yoga Alliance (Studio Namaste Yoga; prowadzący - Ulla Wilczyńska – Kalak)
 • Certyfikowany nauczyciel jogi dla kobiet w ciąży (prowadzący - Agnieszka Bera)
 • Certyfikowany nauczyciel jogi kundalini – Yoga Alliance (prowadzący - Agnieszka Bera)
 • Ukończony kurs Reiki I stopnia (Scieżka - Usui Hayashi Takata Furumoto; Mistrz – Tomasz Pawłowski)
 • Ukończony kurs podstawowy i zaawansowany czytania informacji z poziomu Kronik Akaszy (INFINITY Instytut Rozwoju Świadomości; prowadzący - Małgorzata Kwietniewska)

Miłośniczka jogi, psów, leśnych spacerów i książek. Moja przygoda z jogą zaczęła się w 2018 roku i na przestrzeni lat ewoluowala zagarniając coraz większą część mojego życia.

W jodze kocham najbardziej spokój jaki mi daje. Zachwyca mnie też połączeniem ruchu i oddechu, dynamiką, siłą i elastycznością. Jest dla mnie narzędziem pracy z ciałem i jednocześnie umysłem, doskonale harmonizując i balansując te dwa aspekty. Joga wprowadza do mojego życia równowagę ucząc jak żyć w zgodzie z innymi i samym sobą.

Zapraszam Cię w niezwykłą jogową podróż do Harmonii.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego. Moja praca magisterska dotyczyła kwestii związanych ze zmieniającą się jakością życia osób ćwiczących Tai Chi.

Mam 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Szczególnie interesuje mnie walor zdrowotny Tai Chi. Brałem udział w wielu szkoleniach, także w Azji. Bardzo interesuje mnie harmonijny ruch Tai Chi i wygodne pozycje, które pozwalają pracować z mięśniami głębokimi i przykręgosłupowymi. Łagodny, spokojny sposób poruszania się odpręża oraz relaksuje ciało i psychikę.

Zapraszam na zajęcia do Harmonia Studio.