Logo Harmonia studio

Nasze studio


Harmonia Studio to miejsce stworzone z pasji do aktywności fizycznej i radości do przebywania z drugim człowiekiem.

Harmonia to butikowe studio treningowe dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie - zarówno fizyczne,
jak i psychiczne.

W studio odbywają się treningi personalne i zajęcia w małych, kameralnych grupach, co zapewnia pełne zaangażowanie i indywidualne podejście trenera wobec podopiecznych oraz komfort i bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń.

Studio charakteryzuje się profesjonalną kadrą trenerską. Każdy Trener Harmonii stale się rozwija, posiada wieloletnie doświadczenie w swojej pracy trenerskiej i instruktorskiej, wysłucha, pomoże i chętnie odpowie na Twoje pytania :)

Naszym atutem jest lokalizacja w centrum miasta, duży parking tuż przy studio, bliskość przystanku autobusowego, restauracji, promenady oraz klimatyczna kamienica, w której znajduje się zarówno Harmonia, jak i możliwość skorzystania z usług profesjonalistów w dziedzinie kosmetologii, fizjoterapii oraz (już niedługo) dietetyki.

U nas poczujesz się jak w domu, napijesz się pysznej kawy/herbaty, spędzisz czas w miłym towarzystwie, a co najważniejsze – zadbasz o swoje zdrowie i poczujesz się lepiej!

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną lub trenujesz już od dłuższego czasu – trafiłaś/eś w idealne miejsce.

Nie wiesz od czego zacząć? Chcesz wrócić po dłuższej przerwie? Zadzwoń i skonsultuj się z naszymi specjalistami, którzy doradzą Ci w wyborze odpowiedniej jednostki treningowej dopasowanej pod Twoje potrzeby i oczekiwania.

Do zobaczenia w Harmonia Studio :)