Logo Harmonia studio

Nasze Studio


Harmonia Studio to miejsce stworzone z pasji do aktywności fizycznej i radości do przebywania z drugim człowiekiem.

Harmonia to butikowe studio treningowe dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie - zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

W studio znajdują się dwie sale treningowe: sala jedwab i sala stal, gdzie odbywają się treningi personalne oraz różnorodne zajęcia w małych, kameralnych grupach, co zapewnia pełne zaangażowanie i indywidualne podejście trenera wobec podopiecznych oraz komfort i bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń.

Studio charakteryzuje się profesjonalną kadrą trenerską. Każdy Trener Harmonii stale się rozwija, posiada wieloletnie doświadczenie w swojej pracy trenerskiej i instruktorskiej, wysłucha, pomoże i chętnie odpowie na Twoje pytania.

Naszym atutem jest lokalizacja w centrum miasta, duży parking tuż przy studio, bliskość przystanku autobusowego, restauracji i promenady.

W Harmonii poczujesz się jak w domu, napijesz się pysznej ajurwedyjskiej herbaty, spędzisz czas w miłym towarzystwie, a co najważniejsze – zadbasz o swoje zdrowie i poczujesz się lepiej!

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną lub trenujesz już od dłuższego czasu – trafiłaś/eś w idealne miejsce.

Nie wiesz od czego zacząć? Chcesz wrócić po dłuższej przerwie? Zadzwoń i skonsultuj się z naszymi specjalistami, którzy doradzą Ci w wyborze odpowiedniej jednostki treningowej dopasowanej pod Twoje potrzeby i oczekiwania.

Do zobaczenia w Harmonia Studio :)