Logo Harmonia studio

Narodziny dziecka to najlepszy dowód na to, jak wielka siła drzemie w kobiecie. Przez 9 miesięcy ciało kobiety przygotowuje się do wydania na świat nowego życia, dlatego aktywność fizyczna w ciąży wpływa korzystnie na kondycję fizyczną przyszłej mamy. Kobiety uprawiające sport w ciąży mają większą świadomość swojego ciała podczas porodu, lepszą wytrzymałość i kontrolę oddechu (co z kolei może przyczynić się do skrócenia poszczególnych faz porodu) oraz łatwiej i szybciej powracają również do dobrej formy po porodzie.

Udział w zajęciach pozwoli Ci:

Zajęcia prowadzą położna i trenerka, a prywatnie siostry. Poznajcie nas!

Ewelina Stasińska

Mgr położnictwa, specjalistka pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego, z 5-letnim doświadczeniem w pracy w szpitalu GPSK UM przy ul. Polnej w Poznaniu oraz 2-letnim doświadczeniem w pracy na misjach w Etiopii i Kenii. Absolwentka studiów podyplomowych: Holistyczna opieka okołoporodowa. Certyfikowany instruktor hipnoporodu.
Obecnie pracuje w Szpitalu Powiatowym w Śremie. Pasjonatka porodów naturalnych i macierzyństwa bliskości.

Joanna Pucek

Mgr dietetyki AWF w Poznaniu. Od 2014 Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness, a od 2017 roku trener personalny. Instruktor nordic walking oraz nauczyciel jogi i aerial jogi.
Uczestniczka wielu kursów i szkoleń: step, total body conditioning, kettlebell, trening funkcjonalny, aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie, pilates, zdrowy kręgosłup, stretching i BodyBalance.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest oświadczenie od lekarza prowadzącego o braku przeciwwskazań do podjęcia aktywności fizycznej.

Czas trwania zajęć: 60 minut

Zapraszamy!