Logo Harmonia studio

Trening personalny


Trening z osobistym trenerem jest treningiem „szytym na miarę”, ponieważ pozwala tworzyć indywidualne rozwiązania. Jest to najskuteczniejsza droga do osiągnięcia pożądanych efektów zarówno zdrowotnych i treningowych. Dopasowany plan treningowy daje dużo radości i satysfakcji z podejmowanej aktywności fizycznej, uczy świadomości ciała, dodaje energii i redukuje stres.

Ćwiczenia z osobistym trenerem to:

Trening personalny to coś więcej niż godzina ćwiczeń:

Nasza współpraca treningowa składa się z 3 kroków:

1 KROK: konsultacja trenerska

Zaczniemy od wywiadu dotyczącego Twojego zdrowia, nawyków żywieniowych oraz obecnego stylu życia, dokonamy wszelkich niezbędnych pomiarów Twojego ciała korzystając nie tylko z miary, ale też ze specjalistycznego analizatora składu ciała.

2 KROK: trening wprowadzający

Razem wykonamy nasz pierwszy trening, dzięki czemu poznamy się lepiej oraz będziemy w stanie wzajemnie ocenić oraz dobrać realny plan działania na przyszłość.

3 KROK: plan działania

Kiedy poznamy już liczby i aktualne możliwości, przeanalizujemy Twój aktualny stan zdrowia oraz potrzeby i znajdziemy sposób, aby zmienić Twoje życie na lepsze.

Na tym etapie zakończy się nasze pierwsze spotkanie. Wspólnie zaplanujemy krok po kroku co zrobić, aby zrealizować Twoje cele oraz omówimy ewentualne warunki naszej współpracy. Pamiętaj, że nasze pierwsze spotkanie jest bezpłatne i niezobowiązujące! Dlatego jeżeli nie będziesz chciał podjąć współpracy z Harmonia Studio, wzbogacisz się o wiedzę, którą będziesz mógł samodzielnie wykorzystać w swoim życiu.

Umów się na bezpłatną konsultację już dzisiaj!