Logo Harmonia studio

Bodybalance


BODYBALANCE jest formą aktywności fizycznej, która czerpie inspirację z tai-chi, jogi, pilatesu i łączy je w układ ćwiczeń pozwalający odnaleźć spokój, odprężenie oraz harmonię wewnętrzną. Trening opiera się na poszukiwaniu równowagi psychicznej i fizycznej oraz podwyższeniu świadomości ciała poprzez wzmocnienie wszystkich partii mięśni i utrzymanie równowagi.

BODYBALANCE to idealny sposób na poprawę samopoczucia. To zestaw ćwiczeń dla każdego, bez względu na wiek i kondycję fizyczną.

Trening trwa około 60 minut i rozpoczyna się rozgrzewką z elementami tai-chi. Główna część zajęć to połączenie ćwiczeń z dyscypliny jogi i pilatesu, natomiast zakończeniem zajęć jest relaksacja i medytacja.

Program BODYBALANCE jest własnością firmy Les Mills - największej na świecie firmy, która od 20 lat kreuje oryginalne programy treningowe, z których korzysta już tysiące klubów fitness w ponad 80 krajach świata. Programy Les Mills zostały stworzone z myślą o kształtowaniu sylwetki i dynamicznym, zdrowym trybie życia. Są projektowanie w oparciu o nowatorskie ćwiczenia, certyfikowane treningi instruktorskie, zasady bezpieczeństwa i badania naukowe, dzięki czemu są nie tylko skuteczne, ale też bezpieczne.

Treningi są prowadzone przez doświadczonych instruktorów przy pięknej muzyce i ciekawych choreografiach. Każdy program (choreografia i muzyka) jest odświeżany co trzy miesiące.