Logo Harmonia studio

O nas


Ukończyłam dietetykę na AWF w Poznaniu. Od 2014 jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki, a w 2017 roku ukończyłam szkolenie trenera personalnego.

Uczestniczyłam w kursach jump, step, total body conditioning, kettlebell, trening funkcjonalny, aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie, pilates, zdrowy kręgosłup, stretching i BodyBalance. Przez 6 lat rozwijałam swoje zamiłowanie do tańca orientalnego, poznając jego tajniki i biorąc udział w konkursach z zespołami tanecznymi „Manolya” i „Dalaya”.

Stale poszerzam swoje kwalifikacje, dlatego w grudniu ubiegłego roku ukończyłam kurs z zakresu medycyny niekonwencjonalnej – terapia dźwiękiem mis tybetańskich, a w tym roku zostałam certyfikowanym nauczycielem Jogi oraz instruktorem Aerial Jogi i Nordic Walking. W najbliższym czasie planuję dalsze szkolenia, o czym dowiecie się niebawem :)

W tym roku spełniam marzenie o stworzeniu kameralnego, butikowego studio treningowego, w którym osobiście będę prowadziła konsultacje, treningi personalne, jogę, zajęcia wzmacniające, nordic walking, zdrowy kręgosłup, masaż dźwiękiem oraz absolutną nowość i moje nowe oczko w głowie – aerial jogę :)

Będzie mi bardzo miło gościć Cię w murach Harmonia Studio :) Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszam Cię do kontaktu.

Do zobaczenia :)

Od 2004 roku jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej ze specjalnością aerobik. Do fitnessu doprowadził mnie taniec, ponieważ swoją przygodę z aktywnością fizyczną rozpoczęłam jako nastolatka - najpierw tańcząc w grupie tanecznej, a potem próbując tańca towarzyskiego.

Przez 6 lat związana byłam zawodowo z klubami sieciowymi zarówno jako instruktor, jak i manager. Na przestrzeni kilkunastu lat szkoliłam się w wielu formach fitness m.in. step, fitball, jump, zdrowy kręgosłup, stretching, BodyBalance, nordic walking i pilates. Ten ostatni rodzaj zajęć pokochałam najbardziej i od wielu lat rozwijam się w tej technice.

Poza tym jestem żoną triathlonisty i mamą dwóch synów, którzy również lubią ruch i trenują piłkę nożną. W Harmonia Studio spotkasz mnie na zajęciach nordic walking, ABT oraz Pilates.

Do zobaczenia na macie :)

Taniec towarzyszy mi od młodych lat, zaczynałam od tańca nowoczesnego, jednak w duszy od zawsze grała muzyka latino. Szukając siebie w tańcu uczestniczyłam w zajęciach latino solo i salsa solo. Jednak dopiero 4 lata temu odkryłam swoją prawdziwą taneczną miłość – bachatę. Od tego czasu “przepadłam”, poświęcając swoją uwagę, czas i serce na kursy, warsztaty i praktisy taneczne.

Swoje doświadczenie nabywałam tańcząc w formacjach. Mam też za sobą kilka występów na scenie: w 2018 roku uczestniczyłam w projekcie bachatowym “One Call Away” w parach, później w 2019 roku kobiecy projekt „Bachata Ladies Challenge”, w 2020 roku pokazy w ramach projektów: „Kiko & Christina Sensual Team Poznań” a także „Women Movement By Gatica”. Cały czas doskonalę swój warsztat ucząc się od polskich i zagranicznych instruktorów bachaty. Prowadzenie zajęć tanecznych i warsztatów daje mi ogromną satysfakcję.

W Harmonia Studio prowadzę Bachatę. Do zobaczenia na parkiecie :)

Od wielu już lat, dzięki spotkaniu na swojej drodze życiowej wspaniałych nauczycieli, będących dla mnie stałym źródłem inspiracji, joga jest nieustannie rozwijającą się pasją w moim życiu. Praktyka na macie to dla mnie ciągłe pogłębianie świadomości ciała i bycie w tu i teraz – stan, który jest dla mnie życiowym drogowskazem, niezależnie od zewnętrznych okoliczności. W prowadzeniu zajęć bardzo ważny jest dla mnie medytacyjny charakter praktyki oraz kierowanie uważności na oddechu.

Jestem miłośnikiem klasycznego budowania asan wg metody Iyengara, ale dla równowagi bardzo lubię zarówno wyciszającą praktykę w stylu jogi jin jak również dynamiczne formy – Vinyasa i Ashtanga. Nieobca jest mi również joga kundalini (moja żona jest instruktorką tego wyjątkowego stylu jogi).

Uwielbiam leśne i górskie wędrówki (szczególnie samotne), morsowanie (wspaniały sposób na budowanie wydolności i odporności człowieka), fascynuje mnie życie w zgodzie z naturą , praca z energią oraz naturalne metody przywracania równowagi w ludzkim organizmie (wykonuję zabiegi refleksologii stóp oraz Reiki). Cały czas poszerzam wiedzę w tych zakresach i również wykorzystuję ją na jogowej macie.

Serdecznie zapraszam do wspólnej praktyki w Harmonia Studio :)