Logo Harmonia studio

Joga Kundalini


Wiesz, czym jest Joga Kundalini?
 
Zastanawiasz się, czy jest dla Ciebie?
 
Może gdzieś w głębi serca szepcze głos, który pragnie ją poznać?
 
Może znasz już praktykę Jogi Kundalini, ale nie wiesz, dlaczego ta forma jogi jest tak inna od pozostałych, po co robi się te wszystkie ruchy ciałem, po co śpiewa się mantry, po co układa się dłonie w mudry, dlaczego pranayama jest tak ważna i na co tym ludziom turbany i białe ubrania?
 
Zapraszam Cię na praktykę Jogi Kundalini w przestrzeni Harmonia Studio.
 
Będą to spotkania, podczas których poznasz nieco teorii, nauczysz się lokalizować swoje czakry i posiądziesz wiedzę o tym, za co każda z nich odpowiada w różnych aspektach Twojego życia. Jak z nimi pracować, by podnosić swoją energię, poszerzać samoświadomość, czerpać jak najwięcej zdrowia i radości z każdego dnia.
 
Na każdym spotkaniu będziemy praktykować kriję dopasowaną do tematyki zajęć.
 
Bo jak mówił Nauczyciel Jogi Kundalini - Yogi Bhajan:
 
"W Jodze Kundalini najważniejsze jest Twoje doświadczenie. Trafia wprost do Twojego serca. Żadne słowa nie są w stanie zastąpić Twojego doświadczenia. Twój umysł może zaakceptować słowa lub nie, ale Twoja świadomość nie uwierzy tylko słowom. Doświadczenie energii Kundalini nie oznacza wprowadzenia w głęboki trans zapierający dech w piersi i będący nie z tego świata... Ono integruje Cię pełniej z rzeczywistością i daje Ci szerszą perspektywę i wrażliwość, by móc działać bardziej efektywnie".