Logo Harmonia studio
Masaże terapeutyczno - relaksujące
 
Lomi Lomi - tradycyjny masaż hawajski wykonywany głównie przedramionami. Wywodzi się z filozofii Huny. Ta technika masażu pozwoli Ci odczuć głęboki relaks. Uwalnia ciało od trudnych emocji oraz fizycznych i psychicznych ograniczeń. Zabieg wykonywany jest w towarzystwie muzyki, która nadaje rytm masażu i dodatkowo odpręża.
 
Czas trwania: 60/90 minut
Wartość: 160,00/200,00zł
 
Masaż gorącymi kamieniami - zabieg polega na masażu całego ciała określoną techniką gorącymi kamieniami półszlachetnymi wraz z odpowiednią ilością olejku. Ciepłe kamienie skutecznie wpływają na usunięcie napięcia w zmęczonych mięśniach, redukują stres. Są opcją dla osób, które nie czują się dobrze z bezpośrednim dotykiem masażysty. W zabiegu wykorzystywane są minerały, karneole, kryształy górskie oraz olejki eteryczne używane w celu zharmonizowania czakr, które pobudzą Twoją energię i uwolnią ciało od fizycznego i nerwowego napięcia.
 
Czas trwania: 90 minut
Wartość: 200,00zł
 
Masaż Bambusami Cho – wykonywany za pomocą specjalnie przygotowanego zestawu kijów i miotełek bambusowych. Masaż ten można wykonać w dwojaki sposób: lekko i relaksującą bądź intensywnie z większą siłą, docierając tym samym do głębokich warstw mięśniowych. Działa drenującą, modelująco, wyrównuje potencjały w komórkach harmonizując tym samym organizm. Szczególnie lubiany przez sportowców jak i osoby z problemem z cellulitem. Działa modelująco.
 
Czas trwania: 60/90 minut
Wartość: 160,00/200,00zł
 
Masaż tajski stóp - wyjątkowe połączenie intensywnych technik masażu i akupresury. Niweluje nagromadzone głębokie napięcia okolic stóp i podudzi. Wpływa korzystnie na pracę układu krążenia oraz polepsza ruchomość stawów. Masaż może zawierać rytuał poszerzony o peeling i kąpiel stóp wraz z podudziami.
 
Czas trwania: 30/45 minut
Wartość: 120,00/160,00zł
 
Masaż głowy i twarzy z elementami refleksologii - holistyczna metoda pracy, w której stymuluje się dłońmi punkty akupunkturowe na twarzy, aby przywrócić równowagę energetyczną w organizmie. Stymulacja sprawia, że impulsy nerwowe docierają do narządów, co uruchamia samoleczenie i regenerację organizmu. Masaż twarzy przywraca również naturalną jędrność skóry i wygładza zmarszczki.
 
Czas trwania 30/45 minut
Wartość: 120,00/160,00zł
 
Masaż “dotyk motyla” dr Evy Reich - krótka i wspaniała technika, której celem jest rozpuszczanie napięć gromadzonych przez lata w naszym organizmie. Łagodzi objawy stresu, poprawia biologiczne funkcjonowanie organizmu i wpływa uzdrawiająco na układ nerwowy. Klikając TUTAJ, przeczytasz więcej o znaczeniu tego delikatnego dotyku. Masaż ten polecany jest wszystkim, którzy są aktualnie w procesie psychoterapii, samorozwoju, osobom z diagnozowaną nerwicą oraz dla nastolatków, które dziś coraz bardziej borykają się z „przebodźcowaniem” i napadami lęku, dla osób z chronicznym bólem mięśni oraz wszelkimi objawiami chorób psychosomatycznych. Może być stosowany w połączeniu z innym zabiegiem.
 
Czas trwania: 15 minut – to usługa terapeutyczna na „żądanie” przy wykupionej dowolnej sesji masażu, wspomaga proces leczenia i uzdrawiania.  
 
Masaż klasyczny/sportowy na określoną partię ciała. Bardzo ważne jest określenie przyczyny bólu za pomocą diagnostyki kręgosłupa na początku masażu. Wykorzystywane są tu elementy masażu tkanek głębokich, odpowiednie ułożenie ciała, jak również opracowanie tkanek bez oliwki.
 
Czas trwania: 30/60 minut
Wartość: 120,00/160,00zł
 
Terapia manualna - obejmuje konsultację, przegląd i diagnostykę kręgosłupa. To terapia przy bólach głowy i kręgosłupa. Często wybrane techniki tej metody wykorzystuję w masażu klasycznym dla lepszego efektu terapeutycznego w zależności od Twoich potrzeb. 
 
Czas trwania: 30 minut
Wartość: 100,00zł 
 
Zapraszam Cię na moją stronę internetową shenergy.pl